Floraland
  • PL
  • EN
  • RU

PRACA

FLORALAND to stabilna firma o mocnej pozycji rynkowej. Od początku działalności cenimy relacje międzyludzkie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz firmy. W naszym zespole liczy się współpraca, otwartość, szacunek, uczciwość i zaufanie. Każdemu pracownikowi staramy się stworzyć odpowiednią przestrzeń do pracy dając możliwość samodzielnego podejmowania decyzji, rozwoju zawodowego i ciągłego pogłębiania wiedzy. Nie zapominamy również o tym, że nasi pracownicy mają swoje pasje i dlatego szanujemy ich wolny czas.

Do naszego zespołu chętnie przyjmujemy osoby, które chcą się rozwijać zawodowo, są odpowiedzialne, ambitne, twórcze, lubią podejmować wyzwania.
Jeżeli cenisz sobie takie same wartości jak my i chcesz do nas dołączyć prosimy wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres podany w opisie danego stanowiska wraz z klauzulą o treści: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Floraland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. z siedzibą w Stanisławowie Pierwszym przy ul. Strużańskiej 28, 05-126 Nieporęt dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).
Jeżeli obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko zgodne z Twoimi kwalifikacjami prosimy o wypełnienie i wysłanie formularza „wyślij aplikację” wraz z załączeniem dokumentów aplikacyjnych.
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.