Floraland
  • PL
  • EN
  • RU

Witamy w serwisie Floraland!

Własny ogród to idealne miejsce wypoczynku, przyjemne, a przy tym zdrowe hobby, zaś dla niektórych prawdziwa pasja i sposób na życie. Jeżeli tak jak my lubisz zajmować się ogrodem, zapraszamy do częstego odwiedzania naszego nowego serwisu.

 

Znajdziesz tu wiele informacji o profesjonalnym urządzaniu ogrodu, dbaniu o jego wygląd i wygodę użytkowania. Aby ułatwić Ci wyszukiwanie produktów, podzieliliśmy naszą ofertę na trzy główne sekcje, z których każda odpowiada konkretnej grupie produktowej i marce oraz posiada odrębny adres internetowy. Możesz do nich przejść wpisując ten adres w przeglądarce lub klikając w bannery widoczne na stronie głównej.  

W sekcji Greenmill prezentujemy narzędzia, sprzęt i akcesoria ogrodnicze oraz systemy nawadniania ogrodów. Sekcja Mastergrill przedstawia naszą ofertę mebli ogrodowych, grilli i akcesoriów do grillowania. W sekcji Top Decor znajdziesz szeroki wybór nasion traw, kwiatów, warzyw, ziół i kiełków, a także cebulek kwiatowych i sadzonek roślin. Każdy produkt w danej sekcji możesz dokładnie poznać i obejrzeć dzięki szczegółowym opisom oraz zdjęciom.

 

Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego serwisu, gdyż będziemy tu na bieżąco prezentować nasze nowości produktowe oraz przedstawiać porady na wiele interesujących tematów dotyczących ogrodu. Namawiamy również do subskrypcji newslettera, za pośrednictwem którego te przydatne informacje dotrą bezpośrednio na Twój adres e-mail.